Alman otomotiv özellikle Alman teknolojisi ile üretilen Volkswagen, Auid, Skoda, Seat grubu araçlarınızın arıza tespiti, tamiri, orjinal ve yan sanayii yedek parça temini, periyodik bakımları, yol yardımı, yazlık kışlık bakımları konusunda uzmanlaşmış ekip ve ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeyi kendimize görev edindik. Çorum Volkswagen Servis olarak sertifika ve eğitimli personelimiz ile hizmet vermekteyiz.

Alman otomotiv çalışanları hizmet verdiği konularda teknolojinin en üstün makinalarını kullanmakta ve bu konuda sürekli hizmetiçi eğitim seminerlerine katılarak kendilerini bu alanda günün koşullarına uygun geliştirmekte ve bilgi birikimine sahip olmaktadırlar. Çorum Araba Servisi konusunda hizmet veren firmamız 7/24 Acil yol yardım hizmeti vermektedir.

Alman Wosvagen Özel Servisi kurulduğu günden bu güne kadar kaliteli hizmet anlayışı, uzman ekip ve ekipmanlarıyla ve güler yüzlü personeliyle 400 M2 Alanda Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Araçlarına özel servis hizmeti vermektedir. Özellikle Alman Teknolojisi ile yapılan araçların teknolojisini yakından takip eden Alman Auto Wosvagen Özel Servisimiz son sistem cihazlarımızla arıza tespitini yapmakta ve acil çözümler üretmektedir. Carbon Clean cihazlarıyla enjektör temizliğini araçlarınızın üzerinde yapmaktayız.

 

Çorum Volkswagen Servis Alman Otomotiv
Çorum Volkswagen Servis Alman Otomotiv


Alman Auto Wosvagen Özel Servisi kurulduğu günden bu güne kadar kaliteli hizmet anlayışı, uzman ekip ve ekipmanlarıyla ve güler yüzlü personeliyle 400 M2 Alanda Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Araçlarına özel servis hizmeti vermektedir. Özellikle Alman Teknolojisi ile yapılan araçların teknolojisini yakından takip eden Alman Auto Wosvagen Özel Servisimiz son sistem cihazlarımızla arıza tespitini yapmakta ve acil çözümler üretmektedir. Carbon Clean cihazlarıyla enjektör temizliğini araçlarınızın üzerinde yapmaktayız.

“Kaliteli hizmet ve güler yüzlü elemanlarımızla araçlarınızın ücretsiz kontrollerini yapmaktayız”

  • Son Sistem Cihazlarla Arıza Tespiti yapmakta ve yol yardımı hizmeti de sunmaktayız
  • Hızlı ve Güvenilir Hizmet Anlayışı ile sizlerin hep yanında olduk, bundan böyle de hep yanınızda olacağız
  • Araçlarınızı yerinden alım ve yerine zamanında teslim etmekteyiz
  • Araçlarınızın periyodik kontrollerini yapmaktayız.