Koruyucu Bakımlar

Çorum Volkswagen Servis Alman Otomotiv olarak Volkswagen , Audi, Seat, Skoda Marka araçlarınızın Koruyucu Bakımlarını profesyonel ve sertifikalı ekibimiz ile garantili olarak yapıyoruz. Koruyucu Bakımlar aracınızın ömrünü uzatır daha güvenli seyahat etmenizi sağlar.

Volkswagen , Audi, Seat, Skoda marka Aracınıza yaptıracağınız periyodik Koruyucu bakımlar araçlarınızı sorunsuz, güvenli bir biçimde kullanabilmenizi ve araç garantisinin size sağlayacağı faydalardan sonuna kadar yararlanmanızı sağlayacaktır. İlk seferde doğru tamir en önemli ilkemizdir. Bakım ve onarımlarda kullanılan parçalar orijinal Volkswagen , Audi, Seat, Skoda ileri teknoloji ve mühendislik bilgisi ile üretilen parçalardır. Servisimizde kullanılan bu parçalarımızın, üretimden aracınıza takılmasına kadar olan süreçte birçok noktada kalite kontrolü yapılmaktadır. Ayrıca araçlarınızda en orijinal yedek parça kullanılması yüksek verimi alabilmeniz için çok önemlidir.

Volkswagen ve diğer marka araçların; bakım – onarım ve mekanik hasar işlemleri servisimizin uzman personelleri tarafından belirlenir. Orjinal parça kullanılarak gerekli işlemler yapılır ve aracınız teslim edilir.

Aracınızı detaylı iç – dış temizliği, boya, döşeme, motor ve vinil koruma işlemleri uzman personel tarafından yapılır.

Kalitede, etkin ve verimli olarak çalışmalarını devam ettiren, yaptığı işlere değer katan, hizmette ve ilişkilerimizde sektörümüzde sahip olduğumuz bu imajı korumak ana kuralımızdır.

Çorum Volkswagen Servis Koruyucu Bakımlar